• 1 z 7
 

Lapy na box Revgear

 

Lapy na box Revgear jsou vyrobeny ze silné syntetické kůže. Vnitřní předtvarovaná výplň se skládá ze dvou hlavních vrstev lehké pěny s vysokou hustotou a tenkou vrstvou gelu.

Můžeme doručit do
27.11.2019
1 590 Kč
   
Kód produktu 894
Značka Revgear
Kategorie Malé lapy
Záruka 2 roky
 

Lapy na box Revgear jsou vyrobeny ze silné syntetické kůže. Vnitřní předtvarovaná výplň se skládá ze dvou hlavních vrstev lehké pěny s vysokou hustotou a tenkou vrstvou gelu.  Další polstrování naleznete v oblasti zápěstí. Tento speciální prvek má za úkol chránit zápěstí před silnými údery. 

Tyto boxerské lapy, neboli lapy na box jsou určené k tréninku přímých úderů - přímek a obloukových úderů - háků a zvedáků. Samozřejmě tyto údery se trénují v kombinacích a právě pro tyto účely slouží tento výrobek od Revgearu. Jak již bylo řečeno, tyto lapy jsou předtvarované a velmi dobře padnou na ruku i díky speciální vložce - jednoduše řečeno bouli uvnitř lapy, která padne perfektně do dlaně a tím je lapa celkově pohodlnější než běžné modely podobných výrobků. 
Gelová vložka na hlavní straně lap, kam dopadají všechny údery velmi efektivně pohlcuje údery a tím šetří a chrání ruce trenéra, tak zvaného lapaře. 
Tyto lapy Revgear, jsou univerzálně použitelné pro box, kickbox, MMA, Krav-Magu, karate a další bojové sporty a bojová umění. 
Revgear je americká firma, která si pomalu, ale jistě vyhrazuje místo mezi hlavními producenty špičkového vybavení ve světě. 
 
Charakteristika a detaily produktu 
 
  • Lehké lapy na box s několika vrstvami polstrování.
  • Gelová vložka jako efektivní prvek, jenž pohlcuje sílu úderů a chrání ruce lapaře. 
  • Speciální vložka na vnitřní straně zápěstí poskytuje lapaři další ochranu a stabilitu pro zápěstí. 
  • Tyto lapy na box jsou použitelné pro všechny bojové sporty. 
  • Výhoda výrobku - nízká hmotnost, vysoká funkce, nízká cena a dlouhá životnost. 
  • Lapy se prodávají v párech. 
  • Rozměry výrobku ZDE.
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.