Devil's Gym Třebíč

Za Devil’s Gym stojí Petr Ottich, kterého není třeba představovat. Každý, kdo zná scénu amatérského thajského boxu zná jeho jméno. Petr a tým lidí kolem něj nedávno vybudovali nové a moderní sportovní centrum v Třebíči a my jsme mohli být částečně při tom.

Dostali jsme zde za úkol vyrobit boxovací pytle v klubovém designu s podmínkou velkých log. Velká loga jsou vždy výzvou protože pracujeme s barvou a u log velkých rozměrů je to vždy velmi náročné zadání.

Nakonec jsme si jistí, že jsme si dokázali i zde poradit. Jako další zajímavost jsou závěsy pytlů, které nejsou klasické vyrobené ze řetězů, ale ze silných popruhů.

Dále jsme do tohoto nádherného a moderního gymu vyráběli lapy a velké bloky na kopy a údery, taktéž v zakázkovém provedení.

 

Kromě boxovací pytlů, lap a bloků a dalších drobných položek, jsme sem dodávali tréninkový boxerský ring a několik dílů tréninkových klecí pro MMA. Tyto produkty jsem realizovali společně s naším subdodavatelem, jenž se specializuje na výrobu ringů a klecí včetně zakázkového provedení a instalace.   

V Devil’s Gym nás ještě v následujících týdnech čeká instalace polstrování zdí, takzvané wallpads.

Zaujala Vás tato prezentace, máte zájem o zakázkové provedení výrobků s Vaším logem? Chcete se dozvědět více o výrobcích, které používáme do zakázkových realizací? Neváhejte nás kontaktovat > 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.