Zakázková výroba a spolupráce s kluby

Rádi bychom uplatnili naše bohaté zkušenosti v oblasti distribuce a výroby pomůcek pro bojové sporty a navázali dlouhodobou spolupráci s Vaším klubem...

 Slevy klubům a oddílům
 
Dobře víme jak je obtížné pro kluby získávat a obměňovat vybavení tělocvičen a cvičební pomůcky. Z tohoto důvodu je jedna z našich priorit nabídnout klubům cenově dostupné zboží a vybavení. Přestože je projekt egocombat.cz velmi mladý, již dnes Vám dokážeme nabídnout širokou škálu vybavení od známých značek, ale také kvalitní zboží vlastní výroby a to vše za příznivé ceny. 
Naše nabídka se bude neustále rozšiřovat a věříme, že Vás zaujme a budete pravidelně sledovat naše stránky, newslettery či sociální sítě. 
Rádi bychom Vám již dnes tímto nabídli možnost nakupovat od nás zboží se slevami, tak abyste mohli pořizovat kvalitní pomůcky pro vaše členy či vybavení vaší tělocvičny. 
V případě, že byste měli zájem o spolupráci, napište nám email, zavolejte, nebo se rovnou zaregistrujte jako nový zákazník ZDE a my se vynasnažíme, abyste se vždy mohli spolehnout na naše vybavení a služby! Neváhejte nás oslovit i s netradičními požadavky. 
Rádi přijímáme nové výzvy!
 
Zakázková výroba
 
Zajímavou službou našim zákazníkům je zakázková výroba a to: 
  • Výroba našich standardních pomůcek s Vaším logem. Vybírat můžete ze všech pomůcek se značkou Ego Combat
  • Výroba nestandardních pomůcek podle vašich požadavků a specifikací. Tyto výrobky mohou být z řad: boxovacích pytlů, lap, odražečů, figurín, různých kondičních pomůcek, ale i boxerských ringů, klecí či bezpečnostní obložení stěn...
Neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou, nebo se na nás obraťte klidně jen s žádostí o poradenství a my se Vám budeme snažit vyjít vstříc s radou, nebo konkrétní pomocí... 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.