Proměna identity firmy Top King Boxing

Pravděpodobně jste již zaznamenali transformaci neboli změnu identity značky Top King Boxing. U této thajské firmy to není nic nového. Ta za zhruba dvě dekády svého působení změnila svá loga hned několikrát. Mohlo by se zdát, že politika firmy v tomto směru je poněkud chaotická, ale nakonec se vždy ukáže, že vědí, co dělají. Nicméně poslední proměna loga se i nám zdála dost radikální, ale jste to vy, naši zákazníci, kdo určuje, jestli se výrobky a jejich design líbí, nebo naopak.  

Nové logo TKB se ukázalo jako více než akceptovatelné, a vaší reakcí v podobě zvýšeného zájmu o výrobky firmy Top King Boxing jste nám dali najevo, že tento nový směr je správný.

Nové logo (v pravo) představila firma Top King Boxing v roce 2022.

Značka TKB nejenom, že změnila svoje logo, ale hned přidala mnoho zajímavých kolekcí a designů. Podívejte se > na nové designy a kolekce výrobků této dnes již velmi populární thajské značky. I nadále chystáme další novinky z řad boxerských rukavic, chráničů a dalších pomůcek v tom nejlepším provedení.  

Ukázka nového loga na výrobcích a nové designy z roku 2022.

Pokud je značka Top King Boxing vaše oblíbená, tak sledujte novinky > na našem e-shopu, protože i v tomto roce budeme pravidelně představovat nové produkty od této thajské značky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.