Titan Gym

Titan Gym - Marek Biskup je jedním z našich slovenských partnerů. Marek Biskup je velmi zajímavý člověk,  který vše promýšlí do nejmenších detailů. Design a logo Titánů je tomu důkazem. Nebylo jednoduché vždy najít řešení, které by vyhovovalo požadavků, ale nakonec si myslíme, že jsme tento zajímavý a náročný projekt zvládli dobře...

Pro Titán Gym jsme vyráběli boxovací pytle Premium Endurance, velké boxerské hrušky, obrovský box pytel po vzoru thajských gymů a volně stojící dětské boxovací pytle. To vše v zakázkovém provedení s potiskem ve zlaté barvě.

 

Opravdovou výzvou jsou potisky ve zlaté barvě, která je velmi specifická a náročná na kompletaci s UV lakem, který používáme pro ochranu log. Také tatami jsme zde dodávali. Tatami je vyrobeno z EVA pěny v černo/ šedé barvě.

Celý gym je velmi dobře naplánovaný a vypadá výborně. Jsme hrdí, že i my jsme se mohli účastnit na tomto projektu... Momentálně připravujeme pro Titány další boxovací pytle v provedení Jumbo a opět v barvách gymu.

 

Zaujala Vás tato prezentace, máte zájem o zakázkové provedení výrobků s Vaším logem? Chcete se dozvědět více o výrobcích, které používáme do zakázkových realizací? Neváhejte nás kontaktovat > 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.