Titan Gym

Titan Gym - Marek Biskup je jedním z našich slovenských partnerů. Marek Biskup je velmi zajímavý člověk,  který vše promýšlí do nejmenších detailů. Design a logo Titánů je tomu důkazem. Nebylo jednoduché vždy najít řešení, které by vyhovovalo požadavků, ale nakonec si myslíme, že jsme tento zajímavý a náročný projekt zvládli dobře...

Pro Titán Gym jsme vyráběli boxovací pytle Premium Endurance, velké boxerské hrušky, obrovský box pytel po vzoru thajských gymů a volně stojící dětské boxovací pytle. To vše v zakázkovém provedení s potiskem ve zlaté barvě.

 

Opravdovou výzvou jsou potisky ve zlaté barvě, která je velmi specifická a náročná na kompletaci s UV lakem, který používáme pro ochranu log. Také tatami jsme zde dodávali. Tatami je vyrobeno z EVA pěny v černo/ šedé barvě.

Celý gym je velmi dobře naplánovaný a vypadá výborně. Jsme hrdí, že i my jsme se mohli účastnit na tomto projektu... Momentálně připravujeme pro Titány další boxovací pytle v provedení Jumbo a opět v barvách gymu.

Pokud chcete reference z první ruky, kontaktujte Titan Gym:

  +4200907650869

  info@titangym.sk

||| 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení