Trenérské pásy Fairtex na egocombat.cz

Ve společnosti egocombat.cz chápeme důležitost ochrany a výkonu ve vašem tréninku. Z tohoto důvodu nabízíme výjimečnou kolekci břišních pásů Fairtex, která je navržena tak, aby chránila vaše tělo a pomáhala trenérům a sportovcům v jejich cestě za dosažením sportovních cílů.

Ochrana a  bezkonkurenční pohodlí.

Břišní pásy Fairtex jsou vyrobeny s vysoce kvalitním zpracováním, hustým polstrováním, které tlumí nárazy úderů a minimalizuje riziko zranění během tréninku. Zesílené švy a odolná konstrukce zajišťují, že pásy vydrží nesčerné a náročné náročný tréninky Muay Thai  a dalších bojových sportů.  Stejně důležité jako ochrana a bezpečí je také  i pohodlí. Břišní pásy Fairtex mají bezpečné, nastavitelné zapínání, které umožňuje maximální komfort. Polstrovaná konstrukce a prodyšné panely ze síťoviny podporují proudění vzduchu a větrání, takže vás udrží v chladu a suchu i během dlouhých tréninkových jednotek.

Fairtex břišní pás BPV1: Klasický pás: Tato varianta bez příkras upřednostňuje funkčnost. Je vyrobena z vysoce kvalitní kůže, poskytuje výjimečnou odolnost a pohodlné úžívání. Jediné silné pěnové jádro účinně tlumí údery, kopy, kolena i lokty.

Fairtex břišní pás BPV2: Vylepšená ochrana se stylem: V návaznosti na odkaz BPV1 se BPV2 může pochlubit prémiovým designem. Je vyroben z prvotřídní kůže s elegantním designem a nabízí zvýšenou odolnost a vícevrstvé pěnové polstrování pro optimální tlumení nárazů při intenzivním tréninku. K dispozici je v různých barvách.

Břišní pás Fairtex BPV3: Lehká inovace: Vyzkoušejte špičkovou podložku BPV3. Vyvinutý z inovativního mikrovláknového vinylu poskytuje výjimečnou odolnost a zároveň zůstává lehký pro maximální pohyblivost. Nenechte se zmást jeho hmotností - vícevrstvá pěnová směsová výplň strategicky absorbuje i ty nejsilnější údery. Široký popruh na zádech zajišťuje bezpečné a pohodlné nošení po celou dobu tréninku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.